Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
20o7o2013(sobota)-oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 Lipiec 2013, 16:07   20o7o2013(sobota)-oooNASZooo--o--ROZANIEC

(Mt 11,29ab)
W Jego imieniu narody nadziejê pok³adaæ bêd±.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 Lipiec 2013, 16:23   

K+M+B

20-7-2013 sobota

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//

Tylko sumienie

tak bardzo jestem szczê¶liwy ¿e wybra³em Ciebie
tak dobrze mi ¿yæ gdy jestem ¿ywy
gdy umieram - dusza siê te¿ we mnie ¶mieje

tak dobrze mi ¿yæ
bo kochaj±c Ciebie
nic nie mam do stracenia
tylko sumienie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

O Panie, bêdê rozpoczyna³ od wiary, aby osi±gn±æ widzenie: idê drog± na poszukiwanie ojczyzny. Podczas drogi mówi dusza moja: przed Tob± jest ka¿de moje pragnienie i nie jest zakryte przed Tob± moje wzdychanie. Lecz w ojczy¼nie nie trzeba bêdzie ju¿ prosiæ, tylko wys³awiaæ, tam bowiem niczego nie brakuje. Tutaj wierzê, tam bêdê widzia³; tutaj mam nadziejê, tam bêdê posiada³; tutaj proszê, a tam otrzymam!
Teraz zwa¿am na rzeczy, które widzê, a wierzê w te, których nie widzê. Ty, o Panie, nie opu¶ci³e¶ mnie powo³uj±c miê do wiary; chocia¿ rozkazujesz mi wierzyæ w to, czego nie mogê widzieæ, nie odmawiasz mi jednak, abym widzia³ te rzeczy, które mi pomagaj± wierzyæ w to, czego nie widzê... Je¶li jest niemo¿liwo¶ci± dla mnie widzieæ Twoje Bóstwo, mogê jasno widzieæ Twoje cz³owieczeñstwo. Oto sta³e¶ siê cz³owiekiem, abym w jednej i tej samej osobie mia³ przedmiot widzenia i przedmiot wiary (¶w. Augustyn).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 Lipiec 2013, 00:43   

O Matko nasza,Matko milosci...niechaj doznamy Twojej litosci...my tacy biedni,kiedysmy sami...Ucieczko grzesznych modl sie za nami.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group