Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Blogoslawienstwo Boze dla naszego DOMu
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 28 Lipiec 2013, 01:01   Blogoslawienstwo Boze dla naszego DOMu

List od Nady i od Pana Boga

Cher Père Zygmunt
Nous aimons avec mon groupe, « amis dans le Seigneur », faire ce qui nous rapproche les uns des autres de plus en cette période difficile que nous traversons
pour cela nous avons decidé de faire une page sur Facebook appelé «notre prière nous rassemble», où nous mettons chaque jour un « mot-titre » et une image en plus qu’un phrase du bible et une phrase de musulmant pour le meme titre.
alors chaqun peut écrire une phrase du cœur et une prières de l’eprit de ce titre
J'espère que vous aimez l'idée et le contenant
J'espère de tout mon coeur de partager la prière avec nous, il signifie beaucoup pour tous
tu nous manques beaucoup


List od Nady i od Pana Boga

Nada konczy swoj list slowami : » Mam nadzieje, ze spodoba sie ojcu ta inicjatywa i pragne z calego serca zeby ojciec w niej uczestniczyl « .
Tak jak sie spodziewala Nada, bardzo podoba mi sie ta inicjatywa i nie tylko ja postaram sie w niej uczestniczyc, ale umieszczam jej list w naszym Domu , aby Was nim zainteresowac . Mam glebokie poczucie jest on ujawnieniem sie BOZEJ WOLI wobec nas tak czesto modlacych sie i pamietajacych o Syrii. Dzisiaj Syria do nas przychodzi , abysmy oni i my byli blizszi Bogu , jak rowniez caly swiat ktoremu brakuje jednosci . Mam nadzieje, ze jest to szczegolnie oczekiwana przez Pana droga prawdziwego POKOJU.

Nada Sarkis
Ojcze Zygmuncie, chcialabym bardzo , ja i moja grupa « Przyjaciol w Panu » uczynic cos co pozwoli nam byc blizej siebie w tym trudnym czasie ktory teraz przezywamy . Postanowilismy zalozyc nasze konto na facebooku o nazwie « nasza modlitwa nas laczy ». Chcemy tam zamieszczac codziennie « slowo-tytul », jakies zdjecie i jakies zdanie z Biblii oraz na ten sam temat jakis jednozdaniowy tekst muzulmanski, ktory obrazowalby te sama idee.
Kazdy wiec moze napisac jakas mysl plynaca z serca i jakas modlitwe ktora mu dyktuje Duch. Mam nadzieje, ze spodoba sie ojcu ta inicjatywa i pragne z calego serca zeby ojciec w niej uczestniczyl – ma to dla nas wszystkich duze znaczenia, bardzo nam brakuje ciebie.
Nada Sarkis
 
 
JurekS


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 28 Lipiec 2013, 10:25   

Ale wygl±da na to, ¿e jeszcze konta na FB nie ma :(
_________________
Pozdrawiam
Jurek S
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group