Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(21-22)-o9o2013(sobota-niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 03:01   (21-22)-o9o2013(sobota-niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Chcê raczej mi³osierdzia ni¿ ofiary.
Bo nie przyszed³em powo³aæ sprawiedliwych, ale grzeszników.

Pójd¼ za Mn±!
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 03:18   

K+M+B

sobota, niedziela /21-22/-9/-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Marana tha

mojego Boga w sercu noszê
mojego Boga w ciszy adorujê
znalaz³em Go
Marana tha
i nadal oczekujê

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Pan Jezus powo³uje nas nie w nagrodê za nasze zas³ugi, ale pomimo naszej s³abo¶ci. Do¶wiadczy³ tego ¶w. Mateusz. Celnik, grzesznik – nie spotka³ siê z potêpieniem ze strony Jezusa, lecz doznaj±c Jego mi³osierdzia, zosta³ wezwany, by Go na¶ladowaæ, i sta³ siê Jego Aposto³em. Spisa³ Ewangeliê adresowan± do ¯ydów, w której ukaza³ Jezusa jako wype³nienie proroctw Starego Przymierza. G³osi³ Dobr± Nowinê na Wschodzie, gdzie przypieczêtowa³ swoje ¶wiadectwo mêczeñsk± krwi±.
-ks. Jaros³aw Januszewski

O szalona ¶lepoto ¶wiata i duszy, która w dobrach doczesnych pok³adasz swoj± nadziejê i dla tak b³ahej rzeczy i dla tak krótkiego czasu tracisz wieczn± chwa³ê, a nabywasz wieczne cierpienie w zamian za posiadanie tych dóbr przez dwa dni! Niew±tpliwie, dzieje siê to jedynie wskutek najwiêkszej ¶lepoty: dusza bowiem, ogarniêta fa³szyw± mi³o¶ci± tych rzeczy przemijaj±cych, znieczula siê i utraciwszy u¿ywanie rozumu, staje siê zwierzêciem...
Lecz ci, którzy gardz±c tymi rzeczami, na¶laduj± Ciebie, o Chryste, Boski Mistrzu, w ubóstwie i nêdzy, i cierpieniu, co w krótkim czasie zakoñcz± swój trud i osi±gn± wieczny odpoczynek!... Spraw, wiêc, o Panie, abym pok³ada³ ca³± mi³o¶æ, pragnienie i uczucie moje w Tobie, nieskoñczonym Dobru, które chowa dla mnie nieskoñczone rado¶ci i pociechy wieczne, je¶li odmówiê mi³o¶ci tym przemijaj±cym rzeczom i z³o¿ê je w Tobie... O, jak wielka jest Twoja s³odycz, o dobry Bo¿e, jak± zachowa³e¶ dla tych którzy Ciebie siê boj±! (¦w. Bernard ze Sieny).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 07:42   

W sobotny, maryjny dzien prosze Jej wstawiennictwa za nas i za nich, tych innych, nieznanych, proszac o jednosc i pokoj , aby zdobywaly sobie wsrod nas na wartosci.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 13:52   

Bêdê dzi¶ na wieczorn ej Mszy ¦w. w sanktuarium limanowskim u Matki Bo¿ej Bolesnej na zakoñczenie odpustu.
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 14:06   

Biorê ze sob± wszystkie pojawiaj±ce siê intencje DOMowe.
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 21 WrzesieÅ„ 2013, 22:42   

Ju¿ wróci³am. Piêkna jest limanowska bazylika! Dobre by³o biskupie kazanie-bardzo dobre. Zapraszam niezmiennie do siebie-chêtnie zawiozê do Matki Bo¿ej . Jutro zakoñczenie odpustu-bêdzie mo¿na ogl±daæ transmisjê z sumy do¿ynkowej na parafialnej stronie w internecie, lub s³uchaæ transmisji radia RDN Ma³opolska-o godz.11.00
_________________
BML
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 WrzesieÅ„ 2013, 23:16   

Wielkie dzieki Basiu.Bog zaplac.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group