Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w grudniu (4.XII - 10.XII.2016)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 4 GrudzieÅ„ 2016, 06:26   NASZA KAPLICZKA w grudniu (4.XII - 10.XII.2016)

(£k 1,28)
Zdrowa¶ Maryjo, ³aski pe³na, Pan z Tob±,
b³ogos³awiona¶ Ty miêdzy niewiastami.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 4 GrudzieÅ„ 2016, 06:30   

K+M+B

8 GRUDNIA 2016
Czwartek
Uroczysto¶æ Niepokalanego Poczêcia Naj¶wiêtszej Maryi Panny


Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.

----------------------------------------


//

Nazaretañska Maryjo

 naucz mnie Maryjo tego
aby ka¿da moja praca
by³a spe³nianiem zadania
i zbawcz± misj±
naucz mnie wdzieczno¶ci
za Bo¿± mi³o¶æ
abym nie sta³ siê
zgorzknia³ym starcem
ani zadufanym w sobie
m³odym lekkoduchem
naucz mnie wszystko wykonywaæ
we w³a¶ciwym czasie
i we w³a¶ciwy sposób
aby ¿ycie moje
sta³o sie harmoni±
Bozego „niech bêdzie”
i mojego „fiat”
tak jak Twoja
nazaretañska
mi³o¶æ


/wiersz O.Zygmunta Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Niech nam bêdzie wolno, przez Ciebie, Maryjo, i¶æ do Syna; Ty¶ b³ogos³awiona, bo znalaz³a¶ ³askê, zrodzi³a¶ ¯ycie i sta³a¶ siê Matk± zbawienia, Niech przez Twoje po¶rednictwo przyjmie nas Ten, który przez Ciebie zosta³ nam dany.

Twoja Niepokalano¶æ niech Mu wynagrodzi winy naszej grzeszno¶ci, a Twoja pokora niech bêdzie mi³± Bogu i wyjedna nam przebaczenie pró¿no¶ci.

Twoja wielka mi³o¶æ niech pokryje mnóstwo naszych grzechów, a chwalebna Twa p³odno¶æ niech wyjedna nam obfito¶æ zas³ug.

O Pani, Po¶redniczko i Orêdowniczko nasza, pojednaj nas z Twoim Synem, polecaj i przedstawiaj nas Jemu.

Przez ³askê, któr± znalaz³a¶, przez przywilej, na jaki zas³u¿y³a¶, przez Mi³osierdzie, które zrodzi³a¶, spraw, o B³ogos³awiona, aby Ten, który dziêki Tobie raczy³ staæ siê uczestnikiem naszej s³abo¶ci i nêdzy, przez Twoje tak¿e wstawiennictwo uczyni³ nas uczestnikami swej chwa³y i szczê¶liwo¶ci.
- (¶w. Bernard)

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group