Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w lutym (26.II - 5.III.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 25 Luty 2017, 19:03   NASZA KAPLICZKA w lutym (26.II - 5.III.2017)

(Jl 2,13)
Nawróæcie siê do waszego Boga,
On bowiem jest ³askawy i mi³osierny.

 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 25 Luty 2017, 19:40   

K+M+B


1 MARCA 2017
¦roda
Popielec



Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice ¦wiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//

Droga
tylko niedo¶cignionym do¶cign±æ mo¿na Niedo¶cignionego
tylko niewyra¿alnym
niewymownie prostym
pokornym
zwyczajnym
mo¿na przebyæ drogê dziel±c± nas od Niezwyk³ego

/wiersze O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ---------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


--------------G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

O Jezu, jak¿e d³ugie ¿ycie cz³owieka, chocia¿ siê mówi, ¿e jest krótkie! Krótkie jest, Bo¿e mój, w porównaniu z tym ¿yciem bez koñca, na które tu sobie zapracowaæ mamy, ale d³ugie dla duszy pragn±cej rych³o ogl±daæ Ciebie.
Duszo moja, kiedy zjednoczysz siê z tym Dobrem najwy¿szym i bêdziesz zna³a to, co zna, i mi³owa³a, co Ono mi³uje, i tym siê cieszy³a, czym Ono siê cieszy, wówczas wejdziesz do twego odpocznienia. Wola twoja utraci swoj± niesta³o¶æ i nie bêdzie podlega³a ju¿ wiêcej zmianom... bêdziesz siê radowa³a stale Nim i Jego mi³o¶ci±. B³ogos³awieni, którzy s± zapisani w ksiêdze tego ¿ywota! Je¶li ty masz byæ w ich liczbie, dlaczego jeste¶ smutna, duszo moja, i czemu siê trwo¿ysz? Miej nadziejê w Bogu, bo Jemu wyznam na nowo moje grzechy i g³osiæ bêdê Jego mi³osierdzie. O Panie, wolê ¿yæ i umieraæ w nadziei i wysi³ku zdobywania ¿ycia wiecznego ni¿ posiadaæ wszystkie stworzenia i wszystkie dobra przemijaj±ce. Nie opuszczaj miê, o Panie! W Tobie pok³adam nadziejê moj±, która nie bêdzie zawiedziona.
Zaledwie ¿a³ujemy, ¿e¶my Ciê obrazili, a ju¿ puszczasz w niepamiêæ nasze grzechy i nieprawo¶ci. O Dobroci bez miary! Czegó¿ mo¿na pragn±æ wiêcej? Któ¿ by nie wstydzi³ siê swej ¶mia³o¶ci prosz±c o tak wielk± ³askê? Czas ju¿ jest wykorzystaæ j± przyjmuj±c to, co nam dajesz do rêki Ty sam, mi³o¶ciwy Panie, Bo¿e nasz. Ty pragniesz naszej przyja¼ni. Któ¿ bêdzie jej odmawia³ Tobie, skoro Ty nie waha³e¶ siê przelaæ wszystk± krew swoj± dla nas i w³asne ¿ycie oddaæ za nas w ofierze? (¶w. Teresa od Jezusa: Wo³ania 15,1; 17,5,6; 14,3).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group