Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w listopadzie (2.XII.- 8.XII.2018)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 2 GrudzieÅ„ 2018, 03:38   NASZA KAPLICZKA w listopadzie (2.XII.- 8.XII.2018)

O Panie, utwierd¼ serca nasze jako nienaganne w ¶wiêto¶ci,
na przyj¶cie Pana naszego Jezusa
(1 Tes 3, 13)
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 2 GrudzieÅ„ 2018, 04:04   

K+M+B

02 GRUDNIA 2018
Niedziela
I Niedziela adwentu


Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
Bo¿e zarêczyny

per³ê ci ofiarujê
powiedzia³ Pan
przez swego anio³a
do Maryi jako
pier¶cionek zarêczynowy

wtedy Maryja
wypowiedzia³a dziewicze
„niech mi siê stanie
wed³ug Twojego
wyznania mi³o¶ci”

i uca³owa³a j±
przytulona do Jej serca per³a
sta³a siê Cia³em i zamieszka³a
pomiêdzy nami
dlatego od tej chwili
ka¿dy z nas potrzebuje
matczynego serca Maryi


//wiersz O. Z. Kwiatkowskiego//

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Na co siê przyda mnie, ¶wiadomemu w³asnych grzechów, ¿e Ty, o Panie, przychodzisz, je¶li nie przyjdziesz do mojej duszy, je¶li nie wst±pisz w mojego ducha, je¶li Ty, o Chryste, nie bêdziesz ¿y³ we mnie i nic bêdziesz mówi³ we mnie? To Ty do mnie masz przyj¶æ, dla mnie ma dokonaæ siê Twój adwent. Twoje drugie przyj¶cie, o Panie, dokona siê przy koñcu ¶wiata. Oby¶my mogli wtedy powiedzieæ: „Dla mnie ¶wiat jest ukrzy¿owany, a ja dla ¶wiata”.
Spraw, o Panie, aby koniec ¶wiata zasta³ mnie... takim, abym ju¿ duchowo ¿y³ w niebie... Wówczas dla mnie urzeczywistni siê obecno¶æ m±dro¶ci, obecno¶æ cnoty i sprawiedliwo¶ci, obecno¶æ odkupienia. Istotnie, Ty, o Chryste, raz jeden umar³e¶ za grzechy ludzi, lecz na to, by zbawiaæ ka¿dego dnia lud od jego grzechów (zob. ¶w. Ambro¿y).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 4 GrudzieÅ„ 2018, 19:00   

Proszê za Zosiê o to wszystko czego potrzebuje...Serce Bo¿e,dobroci i mi³o¶ci pe³ne -Tobie zawierzam 💓
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 5 GrudzieÅ„ 2018, 08:26   

Serdecznie dziekujê, Giga!
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group