Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w kwietniu (5.V.-11.V.2019)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 4 Maj 2019, 22:03   NASZA KAPLICZKA w kwietniu (5.V.-11.V.2019)

Witaj, Królowo, Matko mi³osierdzia,
¿ycie, s³odyczy i nadziejo nasza, witaj!
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 4 Maj 2019, 22:37   

K+M+B


Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------




//
Misja

wisz±cemu na krzy¿u wszystko odebrano
oprócz przebaczenia
które zachowa³ dla swych krzywdzicieli
wszystko oprócz pociechy
któr± ofiarowa³ mi³osiernemu ³otrowi
wszystko oprócz ko¶cio³a
który zrodzi³ na krzy¿u
oddaj±c umi³owanego ucznia pod opiekê Maryi


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------


Ojcze nasz ... Zdrowak Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------IV. Wniebowziecie Maryi --------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

O Maryjo, tak wznios³± by³a Twoja nadzieja, ¿e mog³a¶ powtarzaæ za ¶wiêtym królem Dawidem: „W Panu wybra³am sobie ucieczkê” (Ps 73, 28)... Ty¶ ca³kowicie oderwana od przy wi±zañ do ¶wiata... Nie pok³ada³a¶ ¿adnej ufno¶ci w stworzeniach ani we w³asnych zas³ugach, lecz ca³kowicie opiera³a¶ siê na lasce Bo¿ej, w niej tylko pok³ada³a¶ ufno¶æ, postêpuj±c zawsze w mi³o¶ci swojego Boga...
Od Ciebie, o Maryjo, winni¶my siê uczyæ ufno¶ci w Bogu, szczególnie odno¶nie do naszego zbawienia wiecznego... zgo³a nie licz±c na w³asne si³y, lecz powtarzaj±c: „Wszystko mogê w Tym, który mnie umacnia” (Flp 4, 13). O Pani moja naj¶wiêtsza, Ty jeste¶ Matk± ¶wiêtej nadziei... jakiej wiêc innej nadziei chcê szukaæ?
Tak mocno ufam Tobie, ¿e gdyby moje zbawienie by³o tylko w moim rêku, mimo to z³o¿y³bym je w Twoje rêce, wiêcej bowiem ufam Twojemu mi³osierdziu i opiece ni¿ wszystkim w³asnym uczynkom. Matko i nadziejo moja, nie opuszczaj mnie... Niech wszyscy o mnie zapomn±, byleby¶ Ty o mnie pamiêta³a, o Matko Boga wszechmog±cego. Powiedz Bogu, ¿e jestem Twoim synem, powiedz Mu, ¿e siê mn± opiekujesz, a bêdê zbawiony...
O Maryjo, w Tobie ufno¶æ pok³adam; t± nadziej± ¿yjê i w niej pragnê i spodziewam siê umrzeæ, powtarzaj±c nieustannie: jedyn± nadziej± moj± jest Jezus, a po Jezusie Maryja (¶w. Alfons: Uwielbienia Maryi II, 3, 5; I, 3).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 5 Maj 2019, 10:07   

Maryjo, Matko Molosierdzia, potrzebuje laski Twego wstawiennictwa.
Prosze.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 6 Maj 2019, 12:01   

Swieta Matko Boza, modl sie za nami grzesznymi, teraz i na zawsze, na wieki. B±dz z nami zawsze i pomoz abysmy zawsze byli z Tob±, zebysmy wszyscy nalezeli do Bozej Rodziny.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 7 Maj 2019, 08:11   

Modlitwa otrzymana przez Myrne Nazzour


Jezusie Ukochany,
Pozwól mi odpocz±æ w Tobie.
Ty jeste¶ ponad wszystko,
Ponad wszelkie stworzenie,
Ponad wszystkie byty niebieskie,
Ponad wszelk± s³awê,
ponad wszelk± rado¶æ i uniesienie,
Ponad wszystkie godno¶ci i odznaczenia,
Ponad wszystkie wojska niebieskie.
Gdy Ty tylko jeden jeste¶ Najwy¿szy,
Tylko Ty jeden jeste¶ Wszechmocny,
Tylko Ty jeden prawdziwie Dobry.
Przyjd¼ do mnie proszê i pociesz mnie
Rozerwij moje ³añcuchy i uwolnij mnie
poniewa¿ bez Ciebie moja rado¶æ jest niepe³na
a mój stó³ jest zawsze pusty.



Po raz piaty przyjezd¿a z Syrii do Polski Myrna Nazzour, obdarowana przez Boga wieloma ³askami mistycznymi. Jest ona ¶wiadkiem milosierdzia Bozego, które czyni ze zwyklej codzienno¶ci ludzkiej, drogê osobistego u¶wiêcenia i wezwanie skierowanie do innych, aby wst±pili na drogê jedno¶ci i pojednania .
Myrna po Mszy Sw. bêdzie mówi³a o swoim do¶wiadczeniu duchowym, o jej spotkaniach z Maryja, o cudownym namaszczeniu, duchowych ekstazach, orêdziach i ranach Jezusa.
Bêdzie to jednocze¶nie okazj± do wspolnej modlitwy, w atmosferze wschodnich pie¶ni religijnych i do b³ogos³awieñstwa olejkiem Matki Boskiej z Saufanija, w Damaszku.

Spotkania bêd± mialy miejsce w Skar¿ysku Kamiennej (dn 19 czerwca), w Lodzi 20 czerwca, Szczecinie w dniach 21,22,23 i w Warszawie 25 czerwca
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 7 Maj 2019, 12:05   

Matko Mi³osierdzia proszê CIE o opiekê nad moim synem.
A Was DOMownicy o modlitwê o jego szybki powrót w zdrowiu do domu (jest w szpitalu)
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 7 Maj 2019, 20:27   

Daj Bo¿e zdrowie.
_________________
BML
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 10 Maj 2019, 07:41   

Daj Boze potrzebne laski Twoim Elu synom i naszym dzieciom.
Uzdrowienie chorych modl sie za nami.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group