Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Czwartek - 17 pazdziernika 2019
Autor Wiadomość
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 17 PaĽdziernik 2019, 11:09   Czwartek - 17 pazdziernika 2019

Aklamacja (J 14, 6)
Ja jestem droga, prawda i zyciem, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie.

(Lk 11, 47-54)
Jezus powiedzial do faryzeuszow i do uczonych w Prawie: "Biada wam, poniewaz budujecie grobowce prorokom, a wasi ojcowie ich zamordowali. A tak jestescie swiadkami i przytakujecie uczynkom waszych ojcow; gdyz oni ich pomordowali, a wy im wznosicie grobowce. Dlatego tez powiedziala Madrosc Boza: Posle do nich prorokow i apostolow, a z nich niektorych zabija i przesladowac beda. Tak na tym plemieniu bedzie pomszczona krew wszystkich prorokow, ktora zostala przelana od stworzenia swiata, od krwi Abla az do krwi Zachariasza, ktory zginal miedzy oltarzem a przybytkiem. Tak, mowie wam, na tym plemieniu bedzie pomszczona. Biada wam, uczonym w Prawie, bo wzieliscie klucze poznania; samiscie nie weszli, a przeszkodziliscie tym, ktorzy wejsc chcieli". Gdy wyszedl stamtad, uczeni w Pismie i faryzeusze poczeli gwaltownie nastawac na Niego i wypytywac Go o wiele rzeczy. Czyhali przy tym, zeby Go podchwycic na jakims slowie.
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 17 PaĽdziernik 2019, 11:36   

Biada wam, uczonym w Prawie, bo wzieliscie klucze poznania; samiscie nie weszli, a przeszkodziliscie tym, ktorzy wejsc chcieli".

Juz chyba lepiej byc szarym "prostaczkiem"...

nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie.

Jezu, prosze - prowadz mnie nadal...
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group