Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Niedziela - Czytania - 20 pazdziernika 2019
Autor Wiadomość
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 20 PaĽdziernik 2019, 08:49   Niedziela - Czytania - 20 pazdziernika 2019

Niedziela - Czytania - 20 pazdziernika 2019

http://www.mateusz.pl/czytania/2019/20191020.html
............................................

(Wj 17, 8-13)
...Mojzesz, Aaron i Chur wyszli na szczyt gory. Jak dlugo Mojzesz trzymal rece podniesione do gory, Izrael mial przewage. Gdy zas rece opuszczal, mial przewage Amalekita. Gdy rece Mojzesza zdretwialy, wzieli kamien i polozyli pod niego, i usiadl na nim. Aaron i Chur podparli zas jego rece, jeden z tej, a drugi z tamtej strony...
......................................
(Lk 18, 1-8)
Jezus opowiedzial swoim uczniom przypowiesc o tym, że zawsze powinni sie modlic i nie ustawac: "W pewnym miescie zyl sedzia, ktory Boga sie nie bal i nie liczyl sie z ludzmi. W tym samym miescie zyla wdowa, ktora przychodzila do niego z prosba: "Obron mnie przed moim przeciwnikiem". Przez pewien czas nie chcial; lecz potem rzekl do siebie: „Chociaz Boga sie nie boje ani sie z ludzmi nie licze, to jednak poniewaz naprzykrza mi sie ta wdowa, wezme ja w obrone, zeby nie przychodzia bez konca i nie zadreczala mnie. I Pan dodal: "Sluchajcie, co ten niesprawiedliwy sedzia mowi. A Bog, czyz nie wezmie w obrone swoich wybranych, ktorzy dniem i noca wojaja do Niego, i czy bedzie zwlekal w ich sprawie? Powiadam wam, ze predko wezmie ich w obrone. Czy jednak Syn Czloowieczy znajdzie wiare na ziemi, gdy przyjdzie?".
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 20 PaĽdziernik 2019, 09:48   

Nieustannie sie modlic?To jest mozliwe!
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 20 PaĽdziernik 2019, 21:44   

ale Mojżeszowi pomogli Aaron i Chur
_________________
BML
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group