Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Na imieninach sw. Józefa w domu św Faustyny
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 Marzec 2022, 13:49   Na imieninach sw. Józefa w domu Å›w Faustyny

Wczoraj o 12.00 była Msza św, mająca charakter spotkania modlitewnego, bo były podczas niej przestrzenie modlitewne do zagospodarowania. Są zdjęcia, ale nasz Dom jest trudny do ich zamieszczania. Wspominana była Zosia, Dom, wojna na Ukrainie, poświecenie Rosji, sw Faustyna (bylo nie było u niej w pokoju odbyła sie Msza sw) i oczywiście i na pierwszym miejscu św Józef z racji jego imienin i z racji tego że go lubimy, a nawet wiecej i pewnie sie wybierzemy do niego do Kalisza.

Moznaby jakiegoś "skypa" tam sobie srtrzelić, ale to tylko propozycja na przyszly miesiac. Będę miał rekolekcje parafialne w Kaliszu w Niedziele Palmowa plus trzy dni.

Tort w domu św. Faustyny byl niebiański, nie tylko z racji kolorów ale przede wszystkim z racji niebiańskiego smaku, sernik zaś rajski, czyli ten sam niebiańskości co tort.

Ja świętowałem indywidualnie, ale nie obeszło sie bez zbulwersowania tym siostr, swoje coraz to nowe i coraz liczniejsze symptomy starości . Przybylem do sióstr nie wiedząc o tym z godzinnym wyprzedzeniem. Obudziłem sie dopiero kiedy nacisnałem na dzwonek na ich drzwiach, gdy zwrócił moją uwage fakt, że długo nie chcialy sie drzwi otworzyc, bo siostry byly jeszcze prawdopodobnie w tak zwanych piernatach. Jakim cudem sie to stało? Zrzuciłem wine na św Józefa, który pewnie chcial abym nie tylko celebrował jego imieniny, ale równiez abym sie pomodlił, bo pozwoliem siostrom pozostać tam gdzie były, a ja udałem sie do kaplicy.
Poniewaz niektórzy nie mogą dotrzeć do Zycia DOMowego z powodów technicznych, zamieszcze niniejszy tekst równiez w naszej przestrzeni modlitewnej.
 
 
mwisniewski


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 21 Marzec 2022, 08:48   

Proponuję, aby ci, którzy "nie mogą dotrzeć do Zycia DOMowego z powodów technicznych"
wysłali na adres:

dom.netparafia@wp.pl

mail z informacją na czym polega problem - spróbuję pomóc.

Ewentualnie, jeśli Ojciec zna adresy mailowe tych osób, to ja mogę się z nimi skontaktować.

Z Panem Bogiem

Michał
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group