Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
6o8o2013(wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 6 SierpieÅ„ 2013, 04:10   6o8o2013(wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

(Mt 17,5c)
To jest mój Syn umi³owany, w którym mam upodobanie, Jego sluchajcie!
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 6 SierpieÅ„ 2013, 04:19   

K+M+B

czwartek 6-8-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
B³ogos³awiony który przychodzi w imiê Pañskie

z rozpêdem i z nale¿n± rozwag±
nad czo³a Twego horyzontem
k³êby chmur siê przewalaj±
wodospady kipi±
tworz± siê têcze b³yszcz±ce
nad Twoimi brwiami
ulewne monsuny wiej±
w Twoim spojrzeniu
krzy¿uj± siê pr±dy morskie
dymi± wulkany
dr¿± góry
a doliny na Twoje powitanie
zielone i pachn±ce
w rêce rado¶nie klaszcz±
i ¶piewaj± podnio¶le
„b³ogos³awiony który przychodzi
w imiê Pañskie”

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Udziel mi ³aski, o naj³askawszy Bo¿e, abym mi³owa³ Ciebie ponad wszystko, tak jak mi nakazujesz i jak jest sprawiedliwe; ponadto spraw, abym mi³owa³ bli¼niego nie mniej ni¿ siebie samego, jak to równie¿ mi nakazujesz. Istotnie, jest rzecz± bardzo s³uszn± i rozumn±, ¿e winni¶my mi³owaæ Ciebie ponad wszystko, równie¿ wiêcej ni¿ siebie samych, gdy¿ Ty nas umi³owa³e¶, zanim byli¶my, z mi³o¶ci nas stworzy³e¶, a stworzywszy nas, zatroszczy³e¶ siê, by nas przyprowadziæ do poznania Twojego naj¶wiêtszego imienia. My natomiast nie posiadamy nic prócz tego, co nam da³e¶, nie mamy nawet zdolno¶ci mi³owania Ciê ani ¿adnego innego dobra.
S³usznie tak¿e nakazujesz nam mi³owaæ naszego bli¼niego jak siebie samych... Stworzy³e¶ nas bowiem wszystkich równo mi³uj±c; powodowany t± sam± mi³o¶ci± ku wszystkim, poszed³e¶ na mêkê, dla wszystkich bez ró¿nicy przygotowa³e¶ ¿ycie wieczne.
Ojcze naj³askawszy, udziel wszystkim, którzy wyznaj± prawdziw± wiarê, aby ¿yli godnie i ¶wiêcie i nie zbaczali nawet na krok od Twoich przykazañ; i tym tak¿e, którzy jeszcze nie wierz± w Ciebie, udziel przed ¶mierci± wiary i mi³o¶ci Twojego naj¶wiêtszego imienia i spraw, aby je dochowali nienaruszone i niepokalane a¿ do koñca (¶w. Anzelm).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 6 SierpieÅ„ 2013, 04:38   

Jezeli ktos mialby ochote poprowadzic Rozaniec przez tydzien, miesiac, dowolny czas , prosze zadeklarowac sie na prywatnej wiadomosci do mnie.


Znany w historii aposto³ ró¿añca ¶wiêtego i za³o¿yciel bractw ró¿añcowych
- b³. Alan, mia³ otrzymaæ od Matki Bo¿ej nastêpuj±ce obietnice,
przekazywane w tradycji zakonu dominikañskiego:


Wszyscy, którzy wiernie mi s³u¿yæ bêd± odmawiaj±c ró¿aniec ¶wiêty otrzymaj± pewn± szczególn± ³askê.

Wszystkim odmawiaj±cym pobo¿nie mój ró¿aniec przyrzekam moj± szczególniejsz± opiekê i wielkie ³aski.

Ró¿aniec bêdzie najpotê¿niejsz± broni± przeciw piek³u, wyniszczy po¿±dliwo¶ci, usunie grzechy, wytêpi herezje.

Cnoty i ¶wiête czyny zakwitn± - najobfitsze zmi³owanie uzyska dla dusz od Boga; serca ludzkie odwróci od pró¿nej mi³o¶ci ¶wiata, a poci±gnie do mi³o¶ci Boga i podniesie je do pragnienia rzeczy wiecznych; o, ile¿ dusz u¶wiêci ta modlitwa.

Dusza, która poleca mi siê przez ró¿aniec - nie zginie.

Ktokolwiek odmawiaæ bêdzie pobo¿nie ró¿aniec ¶wiêty, rozwa¿aj±c równocze¶nie tajemnice ¶wiête nie dozna nieszczê¶æ, nie do¶wiadczy gniewu bo¿ego, nie umrze nag³± ¶mierci±; nawróci siê, je¶li jest grzesznikiem, je¶li za¶ sprawiedliwym - wytrwa w ³asce i osi±gnie ¿ycie wieczne.

Prawdziwi czciciele mego ró¿añca nie umr± bez sakramentów ¶wiêtych.

Chcê, aby odmawiaj±cy mój ró¿aniec, mieli w ¿yciu i przy ¶mierci ¶wiat³o i pe³niê ³ask, aby w ¿yciu i przy ¶mierci uczestniczyli w zas³ugach ¶wiêtych.

Codziennie uwalniam z czy¶æca dusze, które mnie czci³y modlitw± ró¿añcow±.

Prawdziwi synowie mego ró¿añca osi±gn± wielk± chwa³ê w niebie.

O cokolwiek przez ró¿aniec prosiæ bêdziesz - otrzymasz.

Rozszerzaj±cym mój ró¿aniec przybêdê z pomoc± w ka¿dej potrzebie.

Uzyska³am u syna mojego, aby wpisani do bractwa mojego ró¿añca - mieli w ¿yciu i przy ¶mierci za braci wszystkich mieszkañców nieba.

Odmawiaj±cy mój ró¿aniec s± moimi dzieæmi, a braæmi Jezusa Chrystusa, Syna mojego jednorodzonego.

Nabo¿eñstwo do mego ró¿añca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 7 SierpieÅ„ 2013, 23:53   

Udziel mi laski Duchu Swiety Boze, bym potrafila wlasciwie odmawiac rozaniec.Mam trudnosci ze skupieniem.... czy bardziej na slowach, czy bardziej na rozwazaniach?
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group