Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
7o11o2013(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 7 Listopad 2013, 02:54   7o11o2013(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

"Id¼, lecz odt±d ju¿ nie grzesz". (J 8, 1-11)

Udziel mi, Panie, pe³nego poznania Twojej woli, aby Ci siê podobaæ we wszystkim (Kol 1, 9-10)
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 7 Listopad 2013, 09:56, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 7 Listopad 2013, 03:02   

K+M+B

czwartek 7-11-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Wniebowziêcie modlitwy

wali siê na mnie szczê¶cie jak lawina
jasnymi strugami uniesieñ
jakbym ju¿ materialnego cia³a nie mia³
a tylko z trudem oddychaj±c± duszê
mijamy razem
ja i trzymaj±ca mnie za rêkê rado¶æ
jakie¶ wody ¶piewne
pe³ne têczowego migotania ryb
szybujemy jak ptaki w przestworzach
I taka jest w nas wyra¼na
muzyka Bo¿a
¿e anio³owie poprzerywali
swoje codzienne zajêcia
aby ze czci± fetowaæ
I bardzo serdecznie
wniebowziêcie modlitwy
która wst±pi³a we mnie


O.Z.Kwiatkowski
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------


Nikt za¶ z nas nie ¿yje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: je¿eli bowiem ¿yjemy, ¿yjemy dla Pana; je¿eli za¶ umieramy, umieramy dla Pana. I w ¿yciu wiêc i w ¶mierci nale¿ymy do Pana
Dlaczego wiêc ty potêpiasz swego brata? Albo dlaczego gardzisz swoim bratem? Wszyscy przecie¿ staniemy przed trybuna³em Boga.(Rz 14,7-12)


Panie, spraw, abym by³ obojêtny; wydaje mi siê, ¿e ju¿ nim jestem, a je¶li nim jestem, to dziêki Tobie. B³agam Ciê pokornie, aby¶ sprawi³, by obojêtno¶æ moja sta³a siê sta³ym moim usposobieniem. Udziel mi wielkiej lojalno¶ci, prostego i ca³kowicie prawego spojrzenia.
B³agam Ciê, udziel mi prawdziwego ducha pos³uszeñstwa, abym potrafi³ przedstawiaæ i ukazywaæ rzeczy ze spokojem, byæ gotowym wyrzekaæ siê dobrowolnie moich pragnieñ i zapatrywañ z ca³± moc± woli, której jedynym celem jest pos³uszeñstwo (P. Lyonnet).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group