Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
18o11o2013(poniedzialek)---oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 18 Listopad 2013, 07:47   18o11o2013(poniedzialek)---oooNASZooo--o--ROZANIEC

Zanim odczula skurcze porodu, powi³a dzieciê,
zanim nadesz³y jej bóle, urodzi³a ch³opca.
Kto s³ysza³ co¶ podobnego?
(Iz 66,7).

 Chrystus Pan chcia³ w taki sposób siê narodziæ, aby „ujawniæ zarówno prawdê swego cia³a, jak swoj± bosko¶æ. Aby prawdê swego cia³a ujawniæ, rodzi siê z kobiety. Lecz aby ujawniæ swoj± bosko¶æ, rodzi siê z dziewicy”.
-
¶wiêty Tomasz z Akwinu
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 18 Listopad 2013, 07:58   

K+M+B

18-11-2013 poniedzialek

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//

wsparcie moralne

idê do kaplicy by Ci u¶cisn±æ rêkê
idê do kaplicy by opatrzyæ w³asnorêcznie
p³omyk nieustaj±cej modlitwy
idê do kaplicy poklêczeæ troszeczkê
idê – powiedzieæ ¿e jestem
i co innego jeszcze
idê kwiatom powierzyæ
czuwanie przy mojej sprawie
a ¶wiecom spalanie siê w mojej intencji
idê - od anio³ów po wsparcie moralne
przynajmniej na dzieñ dzisiejszy


O.Z.Kwiatkowski
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Wspominamy dzi¶ w liturgii b³. Karolinê Kózkównê (1898-1914), która maj±c szesna¶cie lat, zginê³a w obronie swego dziewictwa. By³a prost± dziewczyn± spod Tarnowa, rozmi³owan± w modlitwie, pracowit±, przejêt± duchem apostolskim. Ju¿ jako dziecko umia³a rozpoznaæ czas swego nawiedzenia przez Pana i przyjê³a Go do swego ¿ycia. On j± prowadzi³ i u¶wiêca³, tak ¿e kiedy stanê³a przed decyduj±c± prób±, nie zawaha³a siê. Z mi³o¶ci do Boga odda³a ¿ycie, ufaj±c, ¿e w ten sposób otwiera siê przed ni± brama nieba.

Mary¶, – radzi³a kole¿ance – gdzie tylko siê ruszysz, miej zawsze ze sob± ró¿aniec.

Jak intensywnego ¿ycia wewnêtrznego i wspó³pracy z ³ask± trzeba by³o, aby w tak krótkim czasie osi±gn±æ dojrza³o¶æ duchow± i ¶wiêto¶æ. Bóg wybra³ Karolinê i „przyozdobi³ szat± zbawienia", aby by³a znakiem na dzisiejsze czasy, gdy trzeba walczyæ o czysto¶æ serca z tak± determinacj±, jak± ona nam pokaza³a.


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group