Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(14,15,16)o4o2014(pon.,wt,sr.)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 KwiecieÅ„ 2014, 00:07   (14,15,16)o4o2014(pon.,wt,sr.)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Przechowa³a to, aby /Mnie nama¶ciæ/ na dzieñ mojego pogrzebu.
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 16 KwiecieÅ„ 2014, 15:37, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 KwiecieÅ„ 2014, 00:14   

K+M+B

czwartek 14,15,16-4-2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
majaczenie

za górami obietnic
wysokimi a¿ do nieba
za rytmicznym falowaniem
przyp³ywów i odp³ywów sumienia
za prze¿ytymi do koñca
okrzykami trwogi
i tylko z grubsza
okrzykami uniesienia
majaczy mi siê zwyczajna
taka jak nasza dzisiaj
ludzka ziemia
pe³na ca³kowicie Bo¿ego zbawienia


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Bo¿e mój, w ów wieczór... mi³o¶ci i bole¶ci, wieczór s³odyczy, bo jeste¶ obecny, i bole¶ci, bo jeste¶ tak bliski ¶mierci i cierpienia... Maria wylewa olejki pachn±ce na Twoje nogi i g³owê... Wylewaj±c olejki pachn±ce i t³uk±c naczynie, namaszcza Twoje nogi i oddaje Ci ca³± swoj± istotê, cia³o i dusze, serce i rozum: oddaje wszystko, czym jest: wylewa olejek i rozbija naczynie... Nie zachowuje nic, oddaje siê ca³a, wszystko, czym jest, i wszystko, co ma... O Jezu, pragnê siê oddaæ Tobie, jak ta ¶wiêta niewiasta odda³a Tobie siebie sam±, nie zachowuj±c nic z siebie ani dla siebie... „Oto idê, aby czyniæ Twoj± wolê”. Spraw, o Panie, aby mój dar by³ ca³kowity, abym Ci da³ ca³ego siebie i wszystko, co do mnie nale¿y: olejek pachn±cy i naczynie, duszê i cia³o, wszystko (zob. Ch. de Foucauld).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 KwiecieÅ„ 2014, 06:54   

O Jezu,Ktorys lagodnoscia swoja chcial pozyskac serce Judasza,jednym spojrzeniem nawrocil Piotra,ukrzyzowanemu lotrowi obiecal niebo,z krzyza wolal do Boga:Ojcze,odpusc im,bo nie wiedza,co czynia...pragne dzisiaj towarzyszyc Tobie w Ogojcu, swoim umeczonym od grzechu sercem.
 
 
Alina


WysÅ‚any: 17 KwiecieÅ„ 2014, 08:06   

Tak, ja te¿... choæ sama z siebie nawet tego nie umiem.
Umocnij we mnie dobre pragnienia Panie i strze¿ we mnie tego co sam umocni³e¶...
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group