Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(30,31)o8o2014o--(sobota,niedziela)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 30 SierpieÅ„ 2014, 04:11   NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(30,31)o8o2014o--(sobota,niedziela)

"kto chce zachowaæ swoje ¿ycie, straci je;
a kto straci swe ¿ycie z mego powodu, znajdzie je"
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 30 SierpieÅ„ 2014, 04:31   

K+M+B

30,31-8-2014 sobota, niedziela

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
Nie zapomnisz

kiedy rozbije siê kryszta³owe wieko nieba nad moj± g³ow±
a czas jak rzeka przep³ynie a¿ do swego uj¶cia po moim ciele
kiedy zamul± siê wszystkie moje wspomnienia
Ty Bo¿e nie zapomnisz o mnie
bêdziesz czeka³ na moje przebudzenie
podniesiesz pust± muszlê mojego istnienia
wyrzucon± na brzeg przez kosmiczne kipiele
i stworzysz mnie na nowo
Twoim ojcowskim spojrzeniem
bym móg³ z innymi dzieæmi siê cieszyæ
rajsk± ³±k± i s³oñcem


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Panie, spraw, abym Ci odda³ siebie samego na ofiarê ¿yw±, ¶wiêt±, Tobie przyjemn± (Rz 12, 1)

Jezu mój, Twój krzy¿ jest zbyt ciê¿ki na nasze s³abe si³y; nie mo¿emy tyle ofiarowaæ Twojej mi³o¶ci, jednak, o Jezu, przyjmij ofiarê naszych cierpieñ, dozwól nam zjednoczyæ siê z Tob± w cierpieniach Twojej Mêki, aby¶my zas³u¿yli na zjednoczenie siê z Tob± w chwale Twego Zmartwychwstania. Jezu mój, niechaj przez ca³e ¿ycie noszê mój krzy¿ jako zadatek Twojej ¶wiêtej mi³o¶ci i ¿yczliwo¶ci, abym umar³y i ukrzy¿owany ¶wiatu, ¿y³ ¿yciem ³aski (G. Canovai). - http://www.mateusz.pl


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 30 SierpieÅ„ 2014, 09:14   

Swiat sie zachwyca rekordami, dla swiat licza sie celebryci. Swiat pogardza ludzmi prostymi, dla swiata sa oni tylko szara masa, jednostkami i zbiorami statystycznymi. Dla Boga liczy sie serce czlowieka, jego ukochanie wartosci. Dla Boga liczy sie wierna milosc i szczere wyznanie grzechow. Dla Boga liczy sie czlowiek ktory ufa Bozej Milosiernej Milosci.

Oczy Pana zwrócone na bogobojnych, na tych, którzy czekaj± na Jego ³askê. Aby ocali³ ich ¿ycie od ¶mierci i ¿ywi³ ich w czasie g³odu.(Ps 33)
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 30 SierpieÅ„ 2014, 20:18   Przyjechalem do Lodzi

Jestem w Lodzi. Wzialem prysznic, zmienilem ubranie, siadlem przed komputerem....Ciagle mysle o ludziach ktorzy nie maja wody, nie moga odpoczywac w bezpiecznym domu, u siebie, zdani sa nagle na poniewierke dlatego , ze sa chrzescijanami....
Dziekuje Bogu za kazda mozliwosc skorzystania z prysznica, modle sie za tych ktorzy nie moga tego uczynic i wiem, ze prowadzac zycie skromne i pomagajac innym , tylko wtedy moge miec czyste sumienie.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 31 SierpieÅ„ 2014, 08:53   

Ogien Bozego slowa
Prorok nie moze sie sprzeciwic glosowi Boga. Moze, ale wowczas bylby falszywym prorokiem. Moze, ale sumienie paliloby go jak ogien. Kazdy z nas ma do czynienia z tym doswiadczeniem, kazdy z nas jest nie tylko wyznawca, ale i prorokiem, idac w zyciu za glosem prawdy i prawosci sluchajac glosu Ducha Swietego
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 31 SierpieÅ„ 2014, 09:00   

Bo¿e mój, Bo¿e, szukam Ciebie
i pragnie Ciebie moja dusza.
Cia³o moje têskni za Tob±,
jak ziemia zesch³a i ³akn±ca wody.
Ps 63

Wiara nie jest deklaracja samego tylko rozumu. Wiara jest wyborem i zyciowa postawa. Wiara jest zaangazowaniem calego czlowieka - jego rozumu, psychiki i duszy.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 31 SierpieÅ„ 2014, 09:01   

W cieniu Twych skrzyde³ wo³am rado¶nie:
Do ciebie lgnie moja dusza,
prawica Twoja mnie wspiera.
Ps 63

Bog jest wiecej niz naszym Bogiem. Bog jest naszym Przyjacielem.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group