Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(26-28)o9o2014o--(piatek-niedz.)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 26 WrzesieÅ„ 2014, 03:36   NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(26-28)o9o2014o--(piatek-niedz.)

"... Bóg Go nad wszystko wywy¿szy³ i darowa³ Mu imiê ponad wszelkie imiê,
aby na imiê Jezusa zgiê³o siê ka¿de kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.
I aby wszelki jêzyk wyzna³, ¿e Jezus Chrystus jest PANEM - ku chwale Boga Ojca."
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 26 WrzesieÅ„ 2014, 03:53   

K+M+B

(26-28)-9-2014 piatek-niedziela

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//

Prorockie s³owa

s³ysza³em prorockie s³owa o tym
¿e ka¿dy pojedynczy cz³owiek
jest wystarczaj±cym powodem
aby zaistnia³ ¶wiat
ale ¿aden i nawet wszyscy
aby ¶wiat przesta³ istnieæ
bo prawdziwa mi³o¶æ
jest zawsze stronnicza
pamiêta o kim¶ drugim
a zapomina o sobie
i tylko ona mo¿e
ucz³owieczyæ cz³owieka
czyli uczyniæ z niego
Dziecko Bo¿e


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ty chcesz, by¶my d±¿yli do rzeczy wiecznych, a my nurzamy siê w rzeczach znikomych; Ty, chcesz, aby¶my pragnêli rzeczy wielkich i wznios³ych, a my sk³aniamy siê ku nêdzom ziemi; Ty chcesz, by¶my pragnêli gor±co tego, co jest pewne, a my zwracamy siê ku temu, co niepewne i zwodnicze. Tak, wszystko jest marno¶ci±... to jedno nam pozostaje: b³agaæ Ciê, aby¶ nas wybawi³ na zawsze od tych niebezpieczeñstw! Czego wiêc mamy siê lêkaæ, prosz±c o wiele, kiedy prosimy Ciebie, który¶ jest wszechmog±cy?...
Niech siê ¶wiêci wszêdzie imiê Twoje, jako w niebie, tak i na ziemi, i zawsze niech te¿ stanie siê we mnie wola Twoja! Amen! (¶w. Teresa od Jezusa: Droga doskona³o¶ci 42, 2-4).

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 26 WrzesieÅ„ 2014, 06:50   

Syn Cz³owieczy przyszed³, ¿eby s³u¿yæ i daæ swoje ¿ycie na okup za wielu. (Mk 10,45)

Na tym wlasnie polega zbawcza istota krzyza.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 26 WrzesieÅ„ 2014, 23:53   

Wielbi dusza moja Pana i raduje sie duch moj w Bogu,Zbawicielu moim.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 27 WrzesieÅ„ 2014, 16:48   

Moze to za wczesnie aby skladac dziekczynienie za pielgrzymke ktora sie jeszcze nie skonczyla. Jeszcze pielgrzymi buszuja po wielkim markiecie. Wroca jednak do hotelu-klasztoru i bedzie Msza sw. zamykajaca czesc modlitewna pielgrzymki. Oczywiscie dozwolona jest modlitwa i potem, tym bardziej, ze nasz hotel prowadza siostry zakonne, a jego specyfika jest piekny kosciol , tworzacy z nim jedna calosc. Nie jest to dom pielgrzyma prosze panstwa, ale nie bedziemy sie spierali o nazwy...
Jutro powinienem byc rano w Warszawie i juz sobie przygotowalem koszule z dlugim rekawem. Tutaj z krotkim bylo mi o pol rekawa za cieplo.
Do zobaczenia. Dzieki za wsparcie modlitewne. Mamy ze soba olejki wschodnie, oczywiscie te koscielne, namaszczeniowe. Bede mowil chyba dzisiaj, aby strzec sie magii. Prosili mnie niektorzy o to.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 28 WrzesieÅ„ 2014, 16:41   

Daj mi poznaæ Twoje drogi, Panie,
naucz mnie chodziæ Twoimi ¶cie¿kami.
Prowad¼ mnie w prawdzie wed³ug Twych pouczeñ,
Bo¿e i Zbawco, w Tobie mam nadziejê.(Ps 25)



To jest nasza droga i to jest nasze szczescie, JUZ TERAZ , bo JUZ TERAZ wierzymy, ze ta droga dotrzemy do celu, tym bardziej, ze ON jest nie tylko CELEM , ale i DROGA
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 28 WrzesieÅ„ 2014, 16:42   

Dobry jest Pan i prawy,
dlatego wskazuje drogê grzesznikom.
Pomaga pokornym czyniæ dobrze,
uczy pokornych dróg swoich. (Ps 25)


Pokora strzeze madrosci w czlowieku. Pokora sprawia , ze nie zboczy on z wlasciwej drogi w chwili kuszenia. Pokora daje pokoj czlowiekowi w chwili zagrozenia i w dniach pogromu.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group