Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Modlmy sie za siebie wzajemnie
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 09:18   Modlmy sie za siebie wzajemnie

(1 Tes 1,1-5b)
Wspolnota Kosciola jest wspolnota wzajemnej modlitwy. Opiera sie na fundamencie wiary, milosci i nadziei. Wspolnota ta zrodzona jest przez slowo Ewangelii gloszonej w mocy Ducha Swietego .


Modlmy sie za siebie wzajemnie, jak Pawel, Sylwan i Tymoteusz. Uczynmy to rzeczywiscie, teraz. Wspomnijmy w sercu, przed Panem, kogos konkretnego, po imieniu. Powiedzmy jak oni : ³aska niech bedzie z nim (nia) i pokoj Pana.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 09:46   

...No i przyszla do mnie niespodzianka! Podaje ja dalej, czyli do Was. Tez pochodzi "zza morza".

It is a good habit to bless people and wish the presence of God for them. Thats's also a way of the "Word becoming flesh"... the blessings of God becoming reality in the real lives of people.

To jest naprawde piekny zwyczaj, aby blogoslawic sie wzajemnie I zyczyc sobie Bozej opieki. Jest to rowniez praktyczny sposob na nasze uczestniczenie w misterium Bozego Wcielenia („A Slowo stalo sie cialem”) . W ten sposob laska Boza staje sie materialnym konkretem naszego codziennego zycia.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 11:29   

Alleluja!!!
_________________
BML
 
 
Alina


WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 15:46   

To s³owa Ojca Robbina z Kairu, który napisa³ je w odpowiedzi na mój zachwyt tym, ¿e w jego pisaniu do mnie jest tak wiele b³ogos³awieñstw. Jeste¶my przyjació³mi i piszemy do siebie codziennie, chocia¿by kilka s³ów, ale ka¿da wiadomo¶æ od Ojca Robbina koñczy siê b³ogos³awieñstwem. Jego przyja¼ñ to dla mnie wielki dar, to najcenniejszy skarb i owoc mojego pobytu w Kairze. Ojciec jest dobrym teologiem, g³êbokim duchowo cz³owiekiem i dzieli siê chêtnie swoim sposobem prze¿ywania wiary.Ma te¿ umiejêtno¶æ prostego wyja¶niania rzeczy wcale nieprostych.
 
 
Alina


WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 15:47   

Ci, którzy byli na naszym walnym zebraniu Domu Wschodniego w Jachówce mieli okazjê Ojca poznaæ.Dla pozosta³ych wklejam kilka zdjêæ.
_________________
Alina
 
 
Alina


WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 15:48   

Ojciec Robbin odprawia Mszê ¶w. dla miêdzynarodowej wspólnoty w Heliopolis-
_________________
Alina
 
 
Alina


WysÅ‚any: 19 PaĽdziernik 2014, 15:49   

A to jeszcze my w Kairze u jego przyjació³:
_________________
Alina
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 PaĽdziernik 2014, 00:01   

Pozdrow bardzo serdecznie ojca Robbina i jesli cos masz od niego to zamieszczaj prosze w Domu, dla naszego wzbogacenia. Po przyjacielsku powiem, ze dla ZoRo tez bardzo wazne sa blogoslawienstwa, tak ze powoli udziela sie to rowniez nizej podpisanemu.
 
 
Alina


WysÅ‚any: 20 PaĽdziernik 2014, 13:37   

Bardzo dziêkujê za pozdrowienia i podzielê siê tym co Robbin pisze z przyjemno¶ci±.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group