Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Polska
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 22 Maj 2015, 09:13   Polska

Zblizaja sie wybory prezydenta ... Nie wiem co pisac, bo temat tak szeroki, ze zahacza wlasciwie o wszystko.
Juz sama procedura... Wybory juz sie rozpoczely i trwaja, a czesto ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze to oni sa "wybierani", to znaczy urabiani. Nie tylko komentarze ale rzeczywistosc pokazywana jest tak aby miec okreslone pogladay, zbyt okreslone aby byly wolne i zbyt nakreslone aby byly madre.
Jest tyle emocji i to nie pochodzacych bezposrednio od kandydatow na urzad prezydenta, ale zwiazanych z zyciem ktore sie toczy... Tak latwo o pogubienie sie w emocjach...
Boje sie najbardziej iluzji politycznych, przekonania, ze prezydent wszystko zrobi, ze uruchomi, zmieni, odnowi. Boje sie naiwnosci ktora sadzi, ze jest on wolny, ze reguly gry politycznej sa jasne i mozna je zmienic...
Jestem przekonany coraz bardziej, ze tym wiecej iluzji i podatnosci na manipulacje medialna, im mniej czlowiek jest stabilny ideowo, to znaczy im mniej czlowiek opiera sie na solidnym fundamencie wiary, im mniej w nim pryncypiow moralnych, im mniej zwyklej zyczliwosci i odpowiedzialnosci...
Nie chce podsumowywac. Chcialbym aby dla prezydenta liczyl sie konkretny czlowiek i caly narod i chcialbym aby on byl zdolny do poswiecenia swej prezydentury dla dobra konkretnego czlowieka i dla naszego narodu, a nie odwrotnie. To takie subtelne a takie potwornie wazne aby nie prezydenture postawic na pierwszym miejscu, ale czlowieka i narod. Wydaje mi sie, ze jest to niemozliwe dla kogos kto nie widzi wartosci jeszcze wiekszej , jaka jest Bog , bo tylko wobec tego co jest wieksze i bardziej swiete , mozna posiadac wewnetrzna wolnosc i moralna sile aby kontrolowac ten zasadniczy dylemat ludzkiej egzystencji.
 
 
dbs


Miejscowosc: W-wa
WysÅ‚any: 22 Maj 2015, 09:54   

"S± dwie rzeczy, które nape³niaj± duszê podziwem i czci±, niebo gwia¼dziste nade mn±, prawo moralne we mnie. S± to dla mnie dowody, ¿e jest Bóg nade mn± i Bóg we mnie." (IK)
_________________
Z Bogiem!
 
 
Roman
Roman

Miejscowosc: Malbork
WysÅ‚any: 22 Maj 2015, 10:48   

Witam. Nie wiesz na kogo g³osowaæ? Wybieraj tego kto nie jest przeciwnikiem Twojej wiary.Takie opinie mo¿na gdzieniegdzie us³yszeæ\ moim zdaniem b. racjonalne\ a lud i tak wychodzi z Ko¶cio³a i g³osuje na pana , który podpisuje ustawy o in vitro, parach gejowskich\kiedy¶ siê mówi³o pary pederastów\ GMO i od 2o lat rozbraja armiê ,ale za to ma znajomo¶ci w WSI, GRU i gdzie¶ tam jeszcze. Wiêcej inf. mo¿na pobraæ z ksi±¿ki red. Sumliñskiego , której sprzeda¿ zosta³a wstrzymana do wyborów. Pozdrawiam.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 22 Maj 2015, 16:04   

Nie wszystko prezydent moze ale dobrze gdy widzi wszystko,ma swiadomosc do czego d±¿y i calym sob± wspolpracuje z ³ask± Bo¿±.Marzenia mo¿na miec bo to Boskie i ludzkie.Krok po kroku,cegie³ka po cegie³ce.Dla Boga nie ma nic niemozliwego
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group